MÖBLER / Bord / Piedestal 12224022
nr 1222 4022
Piedestal
omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 117
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:15:59
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr